Začínáme jógovat

23.05.2021

Tak je to tady...hurá! Začínáme cvičit. Bez roušek, respirátorů, ve skupině.....

Od 24. května postupně začneme otevírat jednotlivé lekce a o všem vás také budeme informovat. Stačí nás jen sledovat, třeba na facebooku:)

Od pondělí 24.5. začíná cvičit lektorka Mgr. Eva Šrámková a to dle dosavadního rozvrhu v pondělí, středu a čtvrtek od 18,30h a dopolední lekci má jednu ve středu od 10h. Lekce jsou určené pro začátečníky a mírně pokročilé (no teď po té dlouhé přestávce spíše pro všechny začátečníky a nerozhýbané:) a čtvrteční odpolední lekce je určena už pro ty mírně pokročilé a pokročilé (jinak řečeno pro ty, co se alespoň trochu hýbali, když bylo zavřeno nebo mají se cvičením už nějaké zkušenosti). 

Primárně budou na lekcích přítomni ti, co mají lekce nedochozené z podzimu. Pokud budou nějaká místa neobsazená, je možno se k lekcím připojit. Jestli máte zájem, kontaktujte přímo lektorku emailem na :  jogajinak@seznam.cz.

Ve čtvrtek 27.5. to pak rozjede se svými klientkami Zuzka Vogelland v čase 17,15-18,15h. V případě zájmu o lekci u Zuzky je nutno ji kontaktovat přímo buď mailem nebo telefonicky (kontakt níže pod rozvrhem).

Další již jistý začátek cvičení u nás bude na lekcích Lenky Zimáčkové, která plánuje zahájit cvičení v pondělí 31.5. v 17,15 hodin a bude u nás zatím cvičit pondělky a středy 17,15-18,15hod.

A zdravotní jógu si můžete zacvičit s Lenkou Diňovou v úterý od 16 do 17 hod. Lenča své lekce zahájí 1. června. Hlásit na její lekce se můžete přímo u ní, na jejím telefonu či e-mailu.

Tak máte z čeho vybírat:)

Pravidla pro návštevu společných lekcí asi znáte z médií, ale pro jistotu je tu shrneme:

Co se týká opatření, měli byste mít splněnu jednu z možností:

1. antigenní test ne starší 3 dnů

2. PCR tes ne starší 7 dnů

3. prodělaný covid-19 v posledním půl roce

4. být naočkován proti covid-19 a od první dávky uplynuly aspoň 3 týdny.

(více v článku zde:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/mimoradne-jednani-vlady-koronavirus-testovani-pcr-antigenni-respirator-uvnitr.A210521_061626_domaci_kop )

To jsou požadavky na možnosti se účastnit skupinových lekcí, přičemž každá lektorka si hlídá splnění podmínek na své lekci.

To, že lekce nenavštěvujeme s příznaky nachlazení, je už asi samozřejmost:)

Tak se moc těšíme naviděnou.....
Spolek přátel JOGAJINAK 2020-2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!